🌞 Wygrawerujemy Twój napis gratis w 24h 🎁 Wakacyjne WYPRZEDAŻE » sprawdź oferty 🔥 Na wybrane produkty użyj kodu rabatowego LATO 🌊

Informacje ogólne

[WAŻNE] Podwyżka cen zegarków Rado, Tissot i Certina

UWAGA: Jeśli macie Państwo na oku zegarek Rado lub Certina - zalecamy pośpiech!Od 01. 09. 2022 producent wprowadza w całej Europie podwyżkę cen sugerowanych zegarków tych marek o ok. 8% dla wszystkich modeli. Zegarki zamówione w naszym sklepie do końca sierpnia 2022 r. będą dostarczon... Dowiedz się więcej »

[WAŻNE] Podwyżka cen zegarków Atlantic, Casio, Seiko i innych

Szanowni Państwo,informujemy, iż zgodnie z decyzją importera, w najbliższym czasie nastąpi podwyżka cen sugerowanych zegarków marek Atlantic, Casio, Guess, Lorus, Pulsar, Seiko, Timberland, Vector Smart. Podwyżka będzie wynosiła średnio ok. 5%. Wszystkie zamówienia złożone do 17. ... Dowiedz się więcej »

[WAŻNE] Podwyżka cen zegarków Longines

Szanowni Państwo,informujemy, iż zgodnie z decyzją producenta, w najbliższym czasie nastąpi podwyżka cen sugerowanych zegarków marki Longines. Podwyżka będzie wynosiła średnio ok. 7%. Wszystkie zamówienia złożone do 30. 06. 2022 zostaną zrealizowane w aktualnie obowiązujących cen... Dowiedz się więcej »

Zdjęcie [WAŻNE] Podwyżka cen zegarków Longines

Kiedy przestawiamy zegarki na czas letni? Kiedy jest zmiana czasu? Zmiana czasu w zegarku 2022!

Wszędzie informacje o zmianie czasu, a Ty dalej nie wiesz jak ustawić zegarek? Sprawdź kiedy przestawić zegarek w naszym artykule! Kiedy przestawiamy zegarki na czas letni?W każdym roku zmieniamy czas dwukrotnie - z letniego na zimowy oraz z zimowego na letni. Przestawianie zegarków -... Dowiedz się więcej »

Zdjęcie Kiedy przestawiamy zegarki na czas letni? Kiedy jest zmiana czasu? Zmiana czasu w zegarku 2022!

[WAŻNE] Podwyżka cen zegarków Rado i Certina

UWAGA: Jeśli macie Państwo na oku zegarek Rado lub Certina - zalecamy pośpiech!Od 01. 03. 2022 producent wprowadza oficjalną podwyżkę cen sugerowanych o ok. 10-12% dla wszystkich modeli. Zegarki zamówione w naszym sklepie do końca lutego 2022 r. będą dostarczone do Klientów w starych... Dowiedz się więcej »

Zegarki kwadratowe i prostokątne

Zegarki prostokątne i zegarki kwadratowe - pokochaj ponadczasowe rozwiązaniaZegarki kwadratowe i zegarki prostokątne to szczególny typ czasomierzy wybierany przede wszystkim przez miłośników niestandardowych rozwiązań. Czasomierze tego typu nie tylko zadowolą miłośników eleganckiego w... Dowiedz się więcej »

Zdjęcie Zegarki kwadratowe i prostokątne

Biżuteria - złota czy srebrna?

Biżuteria - materiały wykonaniaBiżuteria to świetny sposób na podkreślenie charakteru swojego ubioru. Obecnie możemy znaleźć wiele wzorów oraz przede wszystkim materiałów, z których wykonywana jest biżuteria. Ma on wpływ na wartość, trwałość oraz przede wszystkim wygląd dodatk... Dowiedz się więcej »

Zdjęcie Biżuteria - złota czy srebrna?

Spokojnych i Wesołych Świąt!

Szanowni Państwo,z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku mamy przyjemność życzyć Państwu wszystkiego dobrego!Życzymy chwili wytchnienia podczas rodzinnego świętowania. z serdecznymi pozdrowieniami,firma Tomasz Cerbiński / zegarki. zgora. p... Dowiedz się więcej »

[WAŻNE] Podwyżka cen zegarków TAG Heuer

Szanowni Państwo,informujemy, iż z uwagi na zmiany na rynku walut, w dn. 27. 05. 2020 nastąpi podwyżka cen zegarków marki TAG Heuer. Podwyżka będzie wynosiła ok. 7%Wszystkie zamówienia złożone do 26. 05. 2020 zostaną zrealizowane w aktualnie obowiązujących cenach. Zapraszamy do zło... Dowiedz się więcej »

[WAŻNE] Podwyżka cen zegarków Longines, Rado, Tissot, Certina

Szanowni Państwo,informujemy, iż z uwagi na utrzymujący się wysoki kurs CHF w dn. 01. 05. 2020 nastąpi podwyżka cen zegarków marek Longines, Rado, Tissot oraz Certina. Podwyżka będzie wynosiła ok. 6-7%Wszystkie zamówienia złożone do 30. 04. 2020 zostaną zrealizowane w aktualnie obowi... Dowiedz się więcej »

[AKTUALIZACJA 25.04] COVID-19 - godziny otwarcia salonów

Szanowni Państwo,w związku z aktualną sytuacja w kraju, informujemy, iż nasze salony są otwarte dla Klientów w ograniczonym zakresie. Zapraszamy w godzinach 11:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku oraz w soboty 10:00 - 14:00. Naprawy są przyjmowane wyłącznie wysyłkowo. Od 04. 05. 2020 ... Dowiedz się więcej »

Godziny pracy naszych sklepów w grudniu

Szanowni Państwo,informujemy iż nasze butiki w okresie przedświątecznym oraz przed Nowym Rokiem, są dla Państwa otwarte także w weekendy - niedziele handlowe. Godziny otwarcia wg następującego harmonogramu: 13. 12 (sobota) - 10:00-14:0014. 12 (niedziela) - 10:00-14:0015. 12-20. 12 (p... Dowiedz się więcej »

UWAGA: Podwyżka cen zegarków szwajcarskich od 01.10.2019

Szanowni Państwo,ze względu na utrzymujący się niekorzystny kurs franka szwajcarskiego, dystrybutor marek Longines, Rado, Tissot, Certina, CALVIN KLEIN, Swatch oraz Flik Flak, zdecydował o wprowadzeniu od 01. 10. 2019 podwyżki cen wszystkich dostępnych w ofercie modeli. Podwyżka będzie wyn... Dowiedz się więcej »

Zdjęcie UWAGA: Podwyżka cen zegarków szwajcarskich od 01.10.2019

Promocja RATY 0% PayU

Szanowni Państwo, zapraszamy do skorzystania z promocji - w dniach 01. 11. 2019 - 31. 12. 2019 wszystkie produkty, do których wybrana zostanie forma płatności Raty PayU oraz złożony zostanie w tym terminie wniosek kredytowy, zostaną objęte promocją RATY 10 rat 0%. Promocja obejmuje również... Dowiedz się więcej »

Przetwarzanie danych osobowych - informacja

Szanowni Państwo,w związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 9... Dowiedz się więcej »

Wesołych Świąt i dobrego Nowego Roku

Szanowni Państwo, życzymy radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i powodzenia w zbliżającym się wielkimi krokami Nowym Roku 2018!W imieniu pracowników i właścicieli naszej firmy życzmy wszystkiego dobrego. ... Dowiedz się więcej »

Zegarki sklep internetowy - dlaczego Zegarki.zgora.pl?

Zegarki to dodatki, które odpowiadają nie tylko za precyzyjne odmierzanie czasu, ale także modne akcesoria, które stanowią wspaniałe uzupełnienie każdej stylizacji. Decydując się na ich zakup przez Internet, należy zachować jednak szczególną ostrożność. Zegarki należą bowiem do n... Dowiedz się więcej »

Zdjęcie Zegarki sklep internetowy - dlaczego Zegarki.zgora.pl?
+3

Wesołych Świąt

Mamy nadzieję, że oferowane przez nas zegarkowe prezenty w tym roku spełnią swoje zadanie i będą wspaniałymi niespodziankami dla wielu obdarowanych w wigilię. Życzymy tymczasem naszym Klientom i Partnerom wszystkiego dobrego z okazji nadchodzących Świąt oraz powodzenia w zbliżają... Dowiedz się więcej »

Wspaniałych i spokojnych świąt życzy sklep Zegarki Zielona Góra

Pracownicy oraz właściciele firmy Zegarki Zielona Góra / Zegarki Biżuteria Tomasz Cerbiński życzą wszystkim naszym Klientom wspaniałych i spokojnych świąt oraz wszystkiego dobrego w nadchodzącym nowym roku!Mamy nadzieję, że dostarczone przez nas prezenty spodobają się Waszym bliskim... Dowiedz się więcej »

Zamówienia świąteczne i opakowanie ozdobne

Szanowni Klienci, w okresie świątecznym gwarantujemy na 100% dostawę przed Świętami wszystkich produktów oznaczonych statusem "Dostępny / 48h". Zamówienie należy złożyć najpóźniej 22. 12. 2015 r. do 10 rano. Produkty oznaczone statusem "Do 7 dni" możemy dostarczyć przed Świętami w p... Dowiedz się więcej »

Remont salonu na ul. Boh. Westerplatte 20

Od dnia dzisiejszego salon na ulicy Bohaterów Westerplatte 20/1 jest tymczasowo nieczynny - trwa remont. Zapraszamy ponownie już za niedłguo, bo od 24. września do odnowionego salonu, w którym znajdą Państwo zupełnie nowy wystrój, jakość obsługi oraz także odświeżoną ofertę zegark... Dowiedz się więcej »

Zapraszamy na otwarcie nowego butiku

Szanowni Klienci, już w dniu 27. 06. 2015 (sobota) od godziny 12:00 zapraszamy serdecznie na otwarcie naszego nowego butiku w Zielonej Górze przy ul. Mickiewicza 7. Nowy salon znajduje się w centrum miasta przy pięknym zielonogórskim "deptaku". W ofercie butiku znajdziecie Państwo najlepsze zeg... Dowiedz się więcej »

UWAGA: Tissot i Certina - od poniedziałku podwyżka cen

Szanowni Klienci, już od najbliższego poniedziałku zostaje wprowadzona kolejna podwyżka cen zegarków Tissot i Certina. Wszystkie zamówienia złożone do piątku 29 maja 2015 r. będą zrealizowane po starych cenach - zapraszamy do zamówienia!... Dowiedz się więcej »

Longines - kolejna podwyżka cen

Szanowni Klienci, z uwagi wzrost cen sugerowanych przez producenta, z dniem 18. maja 2015 r.  wzrosną ceny wszystkich modeli zegarków Longines. W podanych dniach zostaną uaktualnione ceny w/w marek na naszej stronie.  Wszystkie zamówienia złożone przed tym terminem zostaną zrealizowane przez... Dowiedz się więcej »

Życzenia...

Mamy nadzieję, że dostarczone przez nas zegarkowe prezenty w tym roku spełnią swoje zadanie i będą wspaniałymi niespodziankami dla wielu obdarowanych w wigilię. Życzymy tymczasem naszym Klientom i Partnerom wszystkiego dobrego z okazji nadchodzących Świąt oraz powodzenia w zbliżającym... Dowiedz się więcej »

Roland Garros 2014 i Longines

Już 25. maja na paryskich kortach rozpocznie się kolejna edycja jednego z najbardziej prestiżowych turniejów tenisowych - Roland Garros 2014. Oficjalnym chronometrażystą imprezy jest oczywiście prestiżowa zegarkowa marka Longines, która od dłuższego czasu wspiera tenisowe zmagania. Najba... Dowiedz się więcej »

Zamówienia świąteczne w Zegarki Zielona Góra

W związku z okresem przedświątecznym załoga naszego sklepu informuje, że wszystkie produkty oznaczone statusem dostępny kurierzy DHL dostarczają zwykle w ciągu 1 dnia roboczego od nadania momentu przesyłki. Zamówienia złożone do godziny 14:00 z płatnością za pobraniem lub opłacone ... Dowiedz się więcej »

Informacje SMS o zamówieniach i wysyłkach

Ciągle ulepszamy nasz sklep internetowy, w związku z tym w tym tygodniu wprowadziliśmy nową funkcję - dodatkowe powiadomienia SMS o zamówieniach oraz ich wysyłce. Teraz każde zamówienie dodatkowo potwierdzamy krótką wiadomością SMS, a po nadaniu przesyłki otrzymasz automatycznie infor... Dowiedz się więcej »

  Zamówienie produktuZAMKNIJ [X]
Musisz podać liczbę sztuk produktu!
Produkt został poprawnie dodany do koszyka!
Przejdź do koszyka
WyszukajTrwa wyszukiwanie
  Zakupy na raty - informacjeZAMKNIJ [X]
Sprawdź symulację kredytu w jednym z dwóch systemów ratalnych:
  LogowanieZAMKNIJ [X]
Trwa logowanie, prosimy o cierpliwość
Hasło musi się składać min. z 8 znaków, dużych i małych liter oraz cyfry
  Formularz kontaktowyZAMKNIJ [X]

Wypełnij poniższy formularz, by otrzymać szybką odpowiedź na pytanie. Pamiętaj, że możesz do nas także zadzwonić, nasza infolinia: 68 416 25 80

* - pola wymagane
ładowanie

Menu

OPINIE KLIENTÓW