ZIMOWE WYPRZEDAŻE zegarków i biżuterii! Sprawdź oferty wyprzedażowe »   Na pozostałe produkty użyj kodu rabatowego ZIMA w koszyku. ❄

Regulamin sklepu z dn. 14.08.2023 r.

 1. Właścicielem sklepu internetowego www.zegarki.zgora.pl jest firma Tomasz Cerbiński określana w dalszej części regulaminu pojęciem "Sklep", z siedzibą w: 65-053 Zielona Góra, ul. Mickiewicza 7, NIP: 9290099708, REGON: 970500131. Telefon: 68 416 25 80, e-mail: [email protected]. Firma została wpisana do Ewidencji Działalności Gospodarczej pod numerem 15312/1994 przez Prezydenta Miasta Zielona Góra w dn. 27.01.1994 r.
 2. Zamówienia można składać przez 24 godziny na dobę za pośrednictwem sklepu internetowego, poprzez pocztę elektroniczną [email protected] lub telefonicznie 68 416 25 80 w godzinach od 10:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku bądź w sobotę od 10:00 do 14:00.
 3. Sklep realizuje dostawy zamówionych towarów na terytorium Polski. Wybrane produkty wysyłane są również do innych krajów Unii Europejskiej.
 4. Zamawiając produkt, Klient ma możliwość zapoznania się z produktem i dokonania odbioru towaru w salonach w Zielonej Górze przy ul. Mickiewicza 7 oraz ul. Bohaterów Westerplatte 20/1.
 5. Sklep sprzedaje wyłącznie produkty oryginalne objęte gwarancją producenta.
 6. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 7. Ceny przedstawione w sklepie internetowym dla produktów wybranych producentów są obniżone o wartość rabatu internetowego (w stosunku do ceny sugerowanej producenta), zastosowanie kodu rabatowego nie sumuje wartości rabatu, a obniży cenę w stosunku od pierwotnej ceny sugerowanej jedynie w przypadku gdy wartość rabatu z kodu rabatowego jest wyższa niż naliczony już rabat internetowy. 
 8. Do każdego zamówienia można zastosować maksymalnie jeden kod rabatowy, kody rabatowe dotyczą tylko i wyłącznie zakupu zegarków wybranych producentów - nie obowiązują na usługi, części, akcesoria, produkty oznaczone jako "Wyprzedaż" oraz zegarki Xicorr i Polpora.
 9. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian, zmiany te nie mają wpływu na zamówienia złożone przed wprowadzeniem zmian.
 10. Realizacja zamówienia w sklepie następuje po potwierdzeniu go za pomocą e-mail lub telefonu (SMS) oraz jego weryfikacji przez pracownika sklepu pod względem poprawności ceny produktu w zamówieniu oraz wprowadzonych w zamówieniu przez klienta danych. W przypadki negatywnej weryfikacji zamówienie nie zostanie zrealizowane, w przypadku pozytywnej weryfikacji pracownik sklepu przekaże zamówienie do dalszej realizacji.   
 11. Standardowo czas realizacji (wysyłki) zamówienia złożonego drogą elektroniczną lub telefonicznie wynosi 1-2 dni robocze od momentu wpływu środków na konto Sklepu. W przypadku zamówienia produktu, który nie jest dostępny na stanie, czas realizacji zamówienia może wydłużyć się o 5-14 dni roboczych, o czym zostaną Państwo poinformowaniu po przyjęciu przez Nas zamówienia. W przypadku produktów niedostępnych na magazynie producenta czas oczekiwania może dodatkowo ulec wydłużeniu.
 12. Wybrany dowód zakupu (faktura VAT lub paragon) jest dołączany do przesyłki. W przypadku wyboru faktury imiennej, Klient otrzyma dowód zakupu e-mailem w formie elektronicznej.
 13. W związku z ustawą z dnia 4 lipca 2019 r., wystawienie faktury VAT na dane firmy możliwe jest wyłącznie jeśli dane te wraz z NIP zostaną wcześniej podane w formularzu zamówienia. W przypadku wyboru paragonu fiskalnego lub faktury imiennej, nie ma możliwości wystawienia faktury VAT na firmę  od momentu, gdy wystawiony zostanie paragon fiskalny (zwykle w momencie zaksięgowania wpłaty lub zrealizowana wysyłki, zależnie co nastąpi wcześniej). Jednocześnie informujemy, iż nie wystawiamy paragonów fiskalnych z NIP firmy.
 14. Płatność za zamówiony towar może być dokonana w następujący sposób:
  a)  przelewem na rachunek bankowy wskazany po złożeniu zamówienia;
  b)  gotówką lub karta płatnicza przy odbiorze osobistym - dotyczy wyłącznie produktów dostępnych w magazynie sklepu, w przypadku produktów dostępnych na zamówienie wymagane jest opłacenie zamówienia z góry lub też wpłata zaliczki;
  c)  "za pobraniem" - gotówką lub kartą płatnicza przy odbiorze za pośrednictwem firmy kurierskiej;
  d)  ratalnie za pośrednictwem banku Santander Consumer Bank lub Credit Agricole Bank Polska S.A.;
  e)  kartą kredytową lub szybkim przelewem za pośrednictwem serwisu PayU.
 15. Płatności elektroniczne w Sklepie realizowane są za pośrednictwem serwisu PayU.
 16. Firma Tomasz Cerbiński oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniona do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.
 17. W przypadku zamówienia towaru o wartości powyżej 4 000,00 złotych, którego Sklep nie posiada aktualnie na stanie lub przy towarach sprowadzanych na indywidualne życzenie, Sklep ma prawo zażądać zaliczki w wysokości 10% wartości zamówienia. 
 18. Koszty wysyłki określa cennik przesyłek stanowiący załącznik do regulaminu.
 19. Wszystkie oferowane zegarki na bransoletach wykonanych ze złota posiadają maksymalny wewnętrzny obwód 18,5 cm (męskie) oraz 16,0 cm (damskie); zegarki na paskach i bransoletach ze stali lub tytanu posiadają maksymalny wewnętrzny obwód 20,5 cm (męskie) oraz 18,0 cm (damskie)Wartości te są narzucone przez producenta, w przypadku konieczności zakupu zegarka na większy nadgarstek prosimy o uprzedni kontakt z obsługą sklepu.
 20. Zdjęcia opakowań oryginalnych umieszczone na stronie są poglądowe. Zależnie od opakowania dostarczonego przez producenta mogą się one nieznacznie różnić.
 21. W przypadku wybrania usługi grawerowania i wyboru płatności przy odbiorze ("za pobraniem"), niezbędna jest uprzednia wpłata zadatku na poczet wykonania grawerowania w wysokości minimum 10% wartości zamówienia (nie mniej jednak niż 100 zł) - przelewem bądź za pośrednictwem PayU.
 22. Ustawowe prawo odstąpienia od umowy
 23. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
  Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
  Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować Sklep o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).
  Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy opracowanego przez Sklep, jednak nie jest to obowiązkowe.
  Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
  Skutki odstąpienia od umowy
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Koszt przesyłki zwrotnej obciąża Państwa.
 24. Sklep informuję iż prawo odstąpienia od umowy sprzedaży nie obowiązuje dla towaru spersonalizowanego do wymagań klienta na jego życzenie (grawerowanie napisu, wymiana paska, bransolety, dopasowanie - skrócenie lub wydłużenie bransolety) - zgodnie z art. 38.ust. 4 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.
 25. Zwrot i wymiana towaru dotyczy wyłącznie Konsumentów, nie dotyczy podmiotów prawnych i osób prowadzących działalność gospodarczą - w przypadku zakupu towaru do celów związanych z bezpośrednio wykonywaną działalnością. Zapis ten nie dotyczy osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą zawierających z naszym sklepem umowę sprzedaży niezwiązaną bezpośrednio z ich działalnością gospodarczą lub zawodową, w takim wypadku posiadają Państwo prawo do ustawowego odstąpienia od umowy.
 26. W przypadku wymiany towaru sklep obciąża Kupującego opłatą za przesyłkę.
 27. W przypadku niewywiązania się przez Kupującego z warunków umowy sprzedaży - niedokonania zapłaty za towar po wysłaniu przesyłki, z przyczyn leżących po stronie Kupującego, dla zamówienia płatnego przy odbiorze u spedytora (opcja "za pobraniem"), Sklep może obciążyć Kupującego kosztami przesyłki ubezpieczonej do Kupującego oraz przesyłki zwrotnej w kwocie ryczałtowej 100 PLN, które mają na celu pokrycie kosztów przesyłki poniesionych przez Sklep.
 28. Reklamacje winny być składane drogą pisemną w siedzibie Sklepu pod adresem wskazanym w pkt. 1. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od daty ich wpływu do siedziby Sklepu.
 29. Produkty oferowane przez sklep objęte są gwarancją producenta, która obowiązuje dla wszystkich podmiotów. 
 30. Produkty oferowane przez sklep objęte są ustawową rękojmią, która dotyczy konsumetów, czyli osoób fizycznych dokonujących zwykłych zakupów, przedsiębiorców, którzy dokonują zakupów niezwiązanych z prowadzoną działalnością gospodarczą, osóby fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, zarejestrowaną w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), zawierających umowę bezpośrednio związaną z prowadzoną działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla nich charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej.
 31. Po dokonaniu zakupu, kupujący może dodać opinię do transakcji. Sklep zastrzega sobie prawo do usunięcia lub modyfikacji opinii niedotyczących danej transakcji lub też reklamujących usługi konkurencji.
 32. By poprawnie korzystać z oprogramowania Sklepu Kupujący winien posiadać zaktualizowaną do najnowszej wersji przeglądarkę internetową z włączonymi funkcjami JavaScript, kompatybilną ze standardami XHTML 1.0 i CSS 2.0 W3C.
 33. Oprogramowanie sklepu używa plików cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli Państwa przeglądarka nie blokuje plików cookies, korzystając z naszego sklepu internetowego wyrażają Państwo zgodę się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Istnieje możliwość samodzielnego zarządzania plikami cookies zmieniając odpowiednio ustawienia przeglądarki.
 34. Administratorem zebranych danych osobowych jest sklep - firma Tomasz Cerbiński. Administrator zobowiązuje się do wykorzystania danych osobowych wyłącznie dla potrzeb marketingowych (jeśli taką zgodę wyrażono) oraz związanych z realizacją zapytań i zamówień. Dane osobowe podawane są w sposób dobrowolny, a każdy użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych, może także w dowolnej chwili zażądać ich usunięcia. W przypadku chęci wglądu w Państwa dane osobowe, ich usunięcia lub inne wątpliwości z zakresu przetwarzania Państwa danych, prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IOD, dawniej ABI) pod adresem [email protected], więcej szczegółów na temat przetwarzania danych osobowych w sklepie zegarki.zgora.pl można znaleźć na dedykowanej podstronie (polityka prywatności).
 35. W sprawach nieuregulowanych regulaminem zastosowanie mają postanowienia Kodeksu cywilnego i odpowiednich ustaw prawa polskiego, a także prawa Unii Europejskiej, w szczególności RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).
  Zamówienie produktuZAMKNIJ [X]
Musisz podać liczbę sztuk produktu!
Produkt został dodany do koszyka!
Przejdź do koszyka
WyszukajTrwa wyszukiwanie
  Zakupy na raty - informacjeZAMKNIJ [X]
Sprawdź symulację kredytu w jednym z dwóch systemów ratalnych:
  LogowanieZAMKNIJ [X]
Trwa logowanie, prosimy o cierpliwość
Hasło musi się składać min. z 8 znaków, dużych i małych liter oraz cyfry
  Formularz kontaktowyZAMKNIJ [X]

Wypełnij poniższy formularz, by otrzymać szybką odpowiedź na pytanie. Pamiętaj, że możesz do nas także zadzwonić, nasza infolinia: 68 416 25 80

* - pola wymagane
ładowanie

Menu

OPINIE KLIENTÓW