Duński Zegarek kwarcowy Bering Classic Lady 19031-307
Zegarek Bering 19031-307 zakupisz w sklepie zegarki.zgora.pl w oryginalnym opakowaniu producenta. Nie musisz się także martwić o gwarancję - nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą, oferuje wyłącznie oryginalne produkty pochodzące z oficjalnego źródła. Nie będziesz mieć także problemu z gwarancją, którą zapewnia producent.
Do zegarka Bering 19031-307 możesz dodać także bezpłatne grawerowanie wybranego przez Ciebie napisu - np. urodzinowej dedykacji, grupy krwi, daty urodzenia, czy też swojej ulubionej sentencji. Szczególowej informacje dotyczące grawerowania znajdziesz na dedykowanej podstronie dotyczącej grawerowania zegarków.
Wymiary zegarka
Dobry wybór dla fanów cienkich i smukłych czasomierzy - grubość 6 mm. średni rozmiar koperty (31 mm) jest idealnym wyborem jeśli nie jesteś zdecydowany ani na zbyt duże zegarków, ani te bardzo kompaktowe. Wodoszczelność zegarka
Model Bering 19031-307 cechuje się wodoszczelnością na poziomie 50 m czyli 5 atmosfer. Klasa wodoszczelności 5 atm pozwala na swobodne zachlapywanie zegarka wodą, wejście pod prysznic lub kąpiel na powierzchni wody. Powinno się jednak unikać dłuższego zanurzania zegarka pod wodę. Koperta i mechanizm zegarka
Koperta zegarka Bering 19031-307 wykonana została ze stali szlachetnej, jest w okrągłym kształcie. Wykonanie z wysokiej jakości stopu antyalergicznej stali szlachetnej 316L ochroni Cię przed wystąpieniem alergii skórnych. Dodatkowo stop 316L charakteryzuje się podwyższoną odpornością przed czynnikami zewnętrznymi. Model Bering Classic Lady napędzany jest przez bardzo dokładny mechanizm kwarcowy zasilany wytrzymałą baterią. W mechanizmie kwarcowym kontrolowane elektronicznie drgania są przekazywane przez specjalnie wyprodukowany syntetyczny kryształ kwarcu. Dokładność drgań gwarantuje wysoką precyzję mechanizmów kwarcowych. Energia zasilająca mechanizm czerpana jest z baterii. Szkiełko szafirowe i tarcza
Tarcza jest
granatowa, chroni ją
wysokiej klasy nierysujące się szkiełko szafirowe. Szkło produkowane w oparciu o wysokiej jakości tlenek glinu, odporne na zarysowania. Siedem razy twardsze niż stal (twardość: 2200 - 2300 w skali Vickersa), bardzo trudne do zarysowania.
- Jego ascetyczna tarcza nie posiada indeksów, rozwiązanie to może być idealną propozycją dla miłośników minimalizmu i czystości designu.
- Zastosowany rodzaj szkła - szafirowe.
Bransoleta
Oryginalny uniwersalny zegarek damski Bering Classic Lady fabrycznie dostarczany jest na bransolecie wykonanej ze stali szlachetnej. Wykonana z wysokiej jakości stopu antyalergicznej stali szlachetnej 316L bransoleta zapewnia bezproblemowe i bezpieczne użytkowanie zegarka przez bardzo długi czas. Bransoleta może zostać dopasowana do rozmiaru Twojego nadgarstka przed wysyłką. Stop 316L charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję.