Szwajcarski Zegarek automatyczny Frederique Constant Classics Index FC-303BN5B6B
Zegarek Frederique Constant Classics Index zakupisz w sklepie zegarki.zgora.pl w oryginalnym opakowaniu producenta. Nie musisz się także martwić o gwarancję - nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą, oferuje wyłącznie oryginalne produkty pochodzące z oficjalnego źródła. Nie będziesz mieć także problemu z gwarancją, którą zapewnia producent.
Do zegarka Frederique Constant Classics Index możesz dodać także bezpłatne grawerowanie wybranego przez Ciebie napisu - np. urodzinowej dedykacji, grupy krwi, daty urodzenia, czy też swojej ulubionej sentencji. Szczególowej informacje dotyczące grawerowania znajdziesz na dedykowanej podstronie dotyczącej grawerowania zegarków.
Wymiary zegarka
Rozmiar koperty jest bardzo klasyczny (40 mm). Grubość koperty jest standardowa (10,3 mm). Całkowita waga zegarka Frederique Constant FC-303BN5B6B jest dość wysoka, wynosi 148 g i czyni zegarek masywnym i solidnym. Wodoszczelność zegarka
Wodoszczelność równa 5 atmosfer jest jedną z cech zegarka Frederique Constant Classics Index. Klasa wodoszczelności 5 atm pozwala na swobodne zachlapywanie zegarka wodą, wejście pod prysznic lub kąpiel na powierzchni wody. Powinno się jednak unikać dłuższego zanurzania zegarka pod wodę. Koperta i mechanizm zegarka
Koperta zegarka Frederique Constant FC-303BN5B6B wykonana została ze stali szlachetnej, jest w okrągłym kształcie. Wykonanie z wysokiej jakości stopu antyalergicznej stali szlachetnej 316L ochroni Cię przed wystąpieniem alergii skórnych. Dodatkowo stop 316L charakteryzuje się podwyższoną odpornością przed czynnikami zewnętrznymi. Model Frederique Constant FC-303BN5B6B napędzany jest przez tradycyjny mechanizm nakręcany automatycznie (Sellita SW200-1) podczas ruchu nadgarstka. Mechanizm automatyczny jest wprawiany w ruch przez wahnik. Naturalne ruchy nadgarstka poruszają wahnik, który z kolei nakręca sprężynę napędową. Nie jest konieczne zastosowanie żadnej baterii. Dokładność zależy od wykonania mechanizmu, jego pierwotnego ustawienia, a także od użytkownika zegarka. Szkiełko szafirowe i tarcza
Tarcza jest
ciemna, chroni ją
wyprodukowane z tlenku glinu, nierysujące się szkło szafirowe. Szkło produkowane w oparciu o wysokiej jakości tlenek glinu, odporne na zarysowania. Siedem razy twardsze niż stal (twardość: 2200 - 2300 w skali Vickersa), bardzo trudne do zarysowania.
- Godziny na tarczy oznaczone są poprzez klasyczne indeksy.
- Zastosowany rodzaj szkła - szafirowe.
Bransoleta
Classics Index czasomierz męski Frederique Constant Classics Index oferowany jest na bransolecie wykonanej ze stali szlachetnej. Produkt posiada bransoletę w kolorze srebrnym/stalowym. Wykonana z wysokiej jakości stopu antyalergicznej stali szlachetnej 316L bransoleta zapewnia bezproblemowe i bezpieczne użytkowanie zegarka przez bardzo długi czas. Bransoleta może zostać dopasowana do rozmiaru Twojego nadgarstka przed wysyłką. Stop 316L charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję. Funkcje i pozostałe cechy zegarka
Zegarek Frederique Constant Classics Index wyposażony został w:
Datownik - datownik wskazuje użytkownikowi w sposób elektroniczny lub analogowy aktualną datę. Jeśli zegarek posiada wieczny datownik nigdy nie będzie trzeba korygować jego ustawień daty.