Menu

Bering Ceramic Lady SwarovskyNr katalogowy: 11435-765


Produkt niedostępny
Ten produkt był po raz ostatni dostępny na magazynie 09.02.2017 r.
Ocena produktu:
4,5/5,0 (ocen: 25)

Duński Zegarek kwarcowy Bering Ceramic Lady Swarovsky 11435-765

Każdy zegarek Bering Ceramic Lady Swarovsky w naszym sklepie dostarczany jest w oryginalnym pudełku Bering i obowiązuje na niego pełna, oficjalna gwarancja.

Pamiętaj, iż do zegarka Bering 11435-765 możesz zamówić bezpłatne grawerowanie napisu okolicznościowego lub swojej osobistej dedykacji. Więcej szczegółów znajdziesz w dedykowanej zakładce dotyczącej grawerowania.

Wymiary zegarka

Zaletą jest także smukła konstrukcja koperty (7 mm grubości). Nic tak nie wyróżnia zegarka na nadgarstku jak duża koperta o szerokości 35 mm.

Wodoszczelność zegarka

Wodoszczelność równa 30 m czyli 3 atmosfer jest jedną z cech zegarka Bering 11435-765. Klasa wodoszczelności 3 atm pozwala na swobodne zachlapywanie zegarka wodą. Nie powinno się jednak zanurzać zegarka pod wodę.

Koperta i mechanizm zegarka

Koperta zegarka Bering 11435-765 wykonana została ze stali szlachetnej, jest w okrągłym kształcie. Wykonanie z wysokiej jakości stopu antyalergicznej stali szlachetnej 316L ochroni Cię przed wystąpieniem alergii skórnych. Dodatkowo stop 316L charakteryzuje się podwyższoną odpornością przed czynnikami zewnętrznymi. Dodatkowo do wykonania koperty użyto:
  • Spieku ceramicznego - efektowny polerowany spiek ceramiczny posiada dwa razy wyższą twardość niż stal szlachetna, jest także bardziej odporny na zarysowania i lżejszy od stali.
Model Bering Ceramic Lady Swarovsky napędzany jest przez bardzo dokładny mechanizm kwarcowy  zasilany wytrzymałą baterią. W mechanizmie kwarcowym kontrolowane elektronicznie drgania są przekazywane przez specjalnie wyprodukowany syntetyczny kryształ kwarcu. Dokładność drgań gwarantuje wysoką precyzję mechanizmów kwarcowych. Energia zasilająca mechanizm czerpana jest z baterii.

Szkiełko szafirowe i tarcza

Tarcza jest wykonana z masy perłowej, chroni ją wyprodukowane z tlenku glinu, nierysujące się szkło szafirowe. Szkło produkowane w oparciu o wysokiej jakości tlenek glinu, odporne na zarysowania. Siedem razy twardsze niż stal (twardość: 2200 - 2300 w skali Vickersa), bardzo trudne do zarysowania.
  • Godziny na tarczy oznaczone są poprzez kamienie szlachetne.
  • Zastosowany rodzaj szkła - szafirowe.

Bransoleta

Oryginalny uniwersalny zegarek damski Bering 11435-765 fabrycznie dostarczany jest na bransolecie stalowo-ceramicznej. Wykonana z wysokiej jakości stopu antyalergicznej stali szlachetnej 316L bransoleta zapewnia bezproblemowe i bezpieczne użytkowanie zegarka przez bardzo długi czas. Bransoleta może zostać dopasowana do rozmiaru Twojego nadgarstka przed wysyłką. Stop 316L charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję.

Funkcje i pozostałe cechy zegarka

Model zegarka Bering 11435-765 posiada wśród swoich funkcji m.in.:

Tarcza z masy perłowej - pokryta pięknie mieniącą się warstwą masy perłowej tarcza dodaje zegarkowi kunsztu, elegancji i klasy oraz zdecydowanie wyróżnia go spośród modeli ze zwykłą lakierowaną tarczą. Masa perłowa zmienia swój wygląd w zależności od padającego światła, dlatego każdy egzemplarz w nią wyposażony posiada swój własny unikalny charakter.

Bering 11435-765 - informacje dodatkowe

Parametry produktu

Szerokość koperty

35,0 mm 

Grubość koperty

7,0 mm 

Kod EAN

4894041918204

Kształt koperty

okrągły (round)

Oznaczenia na tarczy

kamienie szlachetne

Kolorystyka tarczy

masa perłowa

Informacje GPSR

Identyfikator produktu

4894041918204

Podmiot odpowiedzialny

PHU JUBILER SP. Z O.O.
02-822 Warszawa
ul. Poleczki 13
serwis@anyro.eu

Ostrzeżenia bezpieczeństwa

Wiek użytkownika - od 10 lat

Cechy i funkcje produktu

Bransoleta

spiek ceramiczny
stal szlachetna

Materiał wykonania

spiek ceramiczny
stal szlachetna

Mechanizm

japoński kwarcowy

Szkiełko

szafirowe nierysujące się

Wodoszczelność

3 atmosfery (30m)

Złocenie

metodą PVD

3-letnia gwarancja

Tarcza z masy perłowej

Wysadzany kryształkami

Autoryzowany sprzedawca, oficjalna polska dystrybucja Bering

Termin realizacji zamówienia (wysyłki)
   Brak produktu
Wycofany z oferty
Nie będzie już produkowany

Gwarancja i oryginalność produktu

36-miesięczna gwarancja

Dodatkowy certyfikat

dla produktów limitowanych, chronometrów, złotych oraz z brylantami

Opakowanie

oryginalne, efektowne opakowanie producenta

Załączona oryginalna instrukcja producenta

załączona w języku polskim i wielu innych

Wymiana towaru

możliwa do 60 dni od daty zakupu

Zwrot towaru

możliwy do 14 dni od daty zakupu

Brak opinii dla tego produktu. Znasz go? Dodaj własną!