Duński Zegarek kwarcowy Bering Classic Lady 13427-010
Każdy zegarek Bering Classic Lady w naszym sklepie dostarczany jest w oryginalnym pudełku Bering i obowiązuje na niego pełna, oficjalna gwarancja.
Pamiętaj, iż do zegarka Bering 13427-010 możesz zamówić w cenie 29 zł grawerowanie napisu okolicznościowego lub swojej osobistej dedykacji. Więcej szczegółów znajdziesz w dedykowanej zakładce dotyczącej grawerowania.
Wymiary zegarka
Zaletą jest także smukła konstrukcja koperty (6 mm grubości). Niezbyt wysoka masa (35,1 g), sprawia, że zegarek Bering Classic Lady jest wygodny w codziennym użytkowaniu. Szerokość koperty (nie licząc koronki) wynosi 27 mm i jest odpowiednia na wąskie nadgarstki. Wodoszczelność zegarka
Zegarek Bering Classic Lady posiada zabezpieczenie przed wodą klasy 3 atmosfer tj. 30 m. Klasa wodoszczelności 3 atm pozwala na swobodne zachlapywanie zegarka wodą. Nie powinno się jednak zanurzać zegarka pod wodę. Koperta i mechanizm zegarka
Koperta zegarka Bering 13427-010 wykonana została ze stali szlachetnej, jest w okrągłym kształcie. Wykonanie z wysokiej jakości stopu antyalergicznej stali szlachetnej 316L ochroni Cię przed wystąpieniem alergii skórnych. Dodatkowo stop 316L charakteryzuje się podwyższoną odpornością przed czynnikami zewnętrznymi. Czasomierz Bering 13427-010 został wyposażony w bardzo dokładny mechanizm kwarcowy zasilany wytrzymałą baterią. W mechanizmie kwarcowym kontrolowane elektronicznie drgania są przekazywane przez specjalnie wyprodukowany syntetyczny kryształ kwarcu. Dokładność drgań gwarantuje wysoką precyzję mechanizmów kwarcowych. Energia zasilająca mechanizm czerpana jest z baterii. Szkiełko szafirowe i tarcza
Tarcza jest
jasna, chroni ją
wyprodukowane z tlenku glinu, nierysujące się szkło szafirowe. Szkło produkowane w oparciu o wysokiej jakości tlenek glinu, odporne na zarysowania. Siedem razy twardsze niż stal (twardość: 2200 - 2300 w skali Vickersa), bardzo trudne do zarysowania.
- Jego ascetyczna tarcza nie posiada indeksów, rozwiązanie to może być idealną propozycją dla miłośników minimalizmu i czystości designu.
- Zastosowany rodzaj szkła - szafirowe.
Bransoleta
Classic Lady czasomierz damski Bering Classic Lady oferowany jest na bransolecie wykonanej ze stali szlachetnej. Wykonana z wysokiej jakości stopu antyalergicznej stali szlachetnej 316L bransoleta zapewnia bezproblemowe i bezpieczne użytkowanie zegarka przez bardzo długi czas. Bransoleta może zostać dopasowana do rozmiaru Twojego nadgarstka przed wysyłką. Stop 316L charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję.